Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

W jaki sposób sprawdzać czy dodawane na portalu anonse towarzyskie są prawdziwe? Nie znam się na tym i nie chce później być zawiedzony, bo na spotkaniu będzie inna osoba niż ta, którą widziałem na zdjęciach.

Czasowy

Posty: 1

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas poszukuję kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, iż w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

anna_00

Posty: 11

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeżeli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

Grażyna12

Posty: 6

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Gruamer

Posty: 8

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Joe

Posty: 7

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezmiernie zaspokojony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

y-grek56

Posty: 5

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, wobec tego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, lecz u nas to wielokrotnie temat tabu, wobec tego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

czdeRRR

Posty: 11

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zaspokojony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Niekiedy to tylko negocjacja, a czasem coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Pilek23

Posty: 20

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Mr Frog

Posty: 7

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

reklamos

Posty: 6