Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie znajdę ?

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie znajdę ?

Ostatnio naszła mnie ochota na trenowanie jakiś walk. Czy można zapisać się na jakieś ciekawe sporty walki w Poznaniu? Od niedawna tu mieszkam i nie za bardzo się znam.

file444

Posty: 1

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić w szczególności dziś gdzie filmów instruktażowych jest bardzo mnóstwo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

krzysioo0

Posty: 7

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zaspokojony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość uciążliwy, wobec tego trzeba mieć do tego stosowne nastawienie.

sethe

Posty: 19

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Yuri20

Posty: 4

 
Zasadniczo to treningi sportów walki w Poznaniu są ogólnie dostępne. Można zapisywać się do klubu. Tylko, że mało, kto ma dzisiaj na to czas. Wiele osób przyjdzie raz czy dwa razy i szybko dają sobie spokój. Podobnie jak z siłownią.

dermert

Posty: 5

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

FalaSmiechu

Posty: 7

 
Poznań to spore miasto. Myślę, iż trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w bezproblemowy sposób odszukać klub, który ma niezwykle dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

ZaNK3R

Posty: 4