Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mam problem ! Hosting pod stronę

Mam problem ! Hosting pod stronę

Witam.

Interesuje mnie hosting www, gdyż takowy jest mi konieczny, aby stworzyć swoją pierwszą stronę. Które kryteria powinienem obrać przygotowując się do kupna hostingu?

tyuMer

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

multikrzych

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednakże cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, iż w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

saradonin

Posty: 13

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, bowiem tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać doświadczone oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

Kódłaty

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, niemniej jednak inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Dresik

Posty: 17

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

Michałek

Posty: 23

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Eden66

Posty: 16

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się odnaleźć, choć nie mogę powiedzieć, iż to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a zarówno czas odpowiedzi supportu. Myślę, iż każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze winien tak wykonać!

Lizusek45

Posty: 17