Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wytłumienie pomieszczeń

wytłumienie pomieszczeń

Może ktoś z Was spotkał się z wtórnie spienioną pianką PUR i wykorzystywał taki materiał do przygotowywania wypełnień w materacach albo w meblach? Jeśli ewentualnie macie z tym jakieś doświadczenie, albo macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę takiego materiału to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Rzeczywiście resztki pianki nadają się do recyklingu i już miałem okazję o tym słyszeć więc jeśli ktoś będzie chciał taki materiał wykorzystać to wydaje mi się, że warto się zainteresować tym jak to dokładnie wygląda, jakie możliwości są obecnie dostępne jeśli chodzi o to jak piankę będzie można stosować.

wisła1905

Posty: 7

 
Piankę wtórnie spienioną między innymi robioną przez Rebondex (https://rebondex.pl/pl) wykorzystuje się obecnie jako taki materiał, który stosuje się w wypełnieniu mebli. To faktycznie taka ciekawa propozycja, na którą warto zwrócić uwagę. Materiał z recyklingu więc będziecie eko, a dodatkowo ma wysoką elastyczność więc jako materiał do wypełnienia faktycznie bardzo dobrze się sprawdza warto się będzie na niego zdecydować.

TomekK

Posty: 15

 
Te materiały, które służą wypełnianiu mebli to stale się zmieniają, regularnie pojawia się na rynku coś nowego. Wydaje mi się, że jak zainteresujesz się tematem to znajdziesz taki materiał, który będzie Tobie odpowiadał a jednocześnie będziesz tez na bieżąco z tym jakie ogólnie produkty obecnie są popularne, co nowego na rynku się pojawia.

TomekK

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że zainteresowanie recyklingiem pianki rośnie i jak gdzieś o tym czytałem to dość mocno mnie zaskoczyło to, że pianka wtórnie spieniona cieszy się tak dużym zainteresowaniem i ma tak szerokie zastosowanie. Natomiast w Polsce jeszcze jest to taki rynek, który wydaje się, że nieco raczkuje i tutaj jeśli będziesz chciał w większej ilości to wykorzystywać to musisz mieć kogoś kto będzie w stanie zagwarantować takie dostawy surowca.

superbu

Posty: 13

 
Tak naprawdę jeśli chodzi o piankę PUR to mam wrażenie, że jeśli chodzi o jej wykorzystywanie to ten rynek powoli rośnie i w nowych miejscach się można z nią spotkać. Materiał, który dodatkowo podlega recyklingowi powstaje pianka wtórnie spieniona i to między innymi ten materiał zyskuje obecnie na popularności.

yaoks

Posty: 6