Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece, sprawdzony sklep ?

Rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece, sprawdzony sklep ?

Dzień dobry.

Od 20 lat wykorzystuje tradycyjny piec na drewno. Koledzy namawiają mnie na ekogroszek. Czy w domu o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych sprawdzą się kotły z podajnikiem Heiztechnik?

asu204

Posty: 7

 
Podoba mi się to, że kotły kondensacyjne Beretta mają zamontowany wewnętrzny system automatycznej regulacji. Polega to na tym, że jeżeli ustawiona przez nas temperatura będzie niezgodna z oczekiwaniami termostatu środowiskowego, to system automatycznie podbije temperaturę o kilka stopni, zwyczajnie 5.

56_2014

Posty: 16

 
Montując rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece, trzeba wiedzieć o tym, że temperatura na źródle musi być minimum 20 stopni większa od tego ustawionego na podłogówce.

Michałek

Posty: 18

 
Jak dla mnie głowice termostatyczne Schlosser świetnie nadają się do montowania w miejscach publicznych. W przeciwieństwie bowiem do innych głowic, te nie tylko pasują do dużo rodzajów grzejników, to w dodatku nie brudzą się prędko i bezproblemowo się je czyści.

wolfdale

Posty: 16

 
Wszystkie głowice termostatyczne Schlosser do moich grzejników nabyłem poprzez sklep http://sklepekogrzanie.pl/glowica-termostatyczna-schlosser-diamant-invest-duplikat-1.html. U nich można kupować na raty.

RadeQ

Posty: 29

 
Całkiem możliwe, że kotły z podajnikiem Heiztechnik u twojego kolegi wyglądają w przeciwnym wypadku niż u ciebie. Musisz wiedzieć o tym, że do takich kotłów możemy dokupować różnego rodzaju elementy dodatkowe.

camwe22

Posty: 21

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, iż para, jaka będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, iż podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

codePerformance

Posty: 15