Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zestaw do dolnego podłączenia, kupujecie online ?

Zestaw do dolnego podłączenia, kupujecie online ?

Niezbędny mi zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy. Najlepiej chrom. Może INVENA? Co sądzicie, a jak coś to może znacie jakiś sklep. Zdecydowanie może być internetowy :)

Gruszek2

Posty: 9

 
Ja mam model z wbudowanym zaworem termostatycznym. Dokładnie grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD. Koło 500 złotych, naprawdę warto. Doradzali mi prawdziwi fachowcy. Nikt nie wciskał na siłę. Z montażem też nie było żadnych problemów. Marka dobra i znana. To grzejnik z wytłoczeniami, dobrze się prezentuje.

Franuś

Posty: 10

 
Jak masz duże wymagania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Warto wiedzieć, że niektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 złotych za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to oczywiście żadnych zastrzeżeń.

propek12

Posty: 9

 
Cena umiarkowana :) więc polecam grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD. Zasilanie tego grzejnika może być z dołu i z boku. Powlekany proszkowo – trwałość na lata :D

namok

Posty: 16

 
Jak potrzebny zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom z INVENY to polecam tego dystrybutora http://sklepekogrzanie.pl/zestaw-do-dolnego-podlaczenia-typu-duo-plex-chrom-invena.html

Kódłaty

Posty: 16

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, albowiem mi wizualnie odpowiada, natomiast mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i niektórzy nawet uważają, że lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

luke130

Posty: 9