Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Pomoc odnosnie kominków !!

Pomoc odnosnie kominków !!

Witam, czy jesteście w stanie polecić jakąś sprzedaż kominków w krakowie, sklep, gdzie można też liczyć na to, że przyjadą przeprowadzą projektu, montażu, słowem wszystko od a do z.

igorek

Posty: 8

 
Jak dla mnie to usługa montażu kominków musi być kompleksowa z całą instalacją grzewczą. Kumpel z krakowa robił ostatnio sobie taką w domu, dokładnie DGP i sam mam zamiar coś takiego u siebie zainstalować. Tym niezwyklej, iż zim nie ma takich srogich, a drewno nie jest drogie. Jak możecie kogoś polecić to piszcie, bo trochę tego jest

chanok

Posty: 21

 
Należę do zadowolonych klientów tego sklepu z kominkami z krakowa, dlatego mogę go bez obaw polecić każdemu, kto ma zamiar kupować kominek z całą instalacją grzewczą. To specjaliści.

sebastian90

Posty: 7

 
Kompleksowo i wszystko dobrze. Tak mogę ocenić sklep z kominkami kraków. U nas zakładali całą instalację grzewczą w domu. Skłoniliśmy się w stronę DGP i dobrze zrobiliśmy. Polecam wszystkim tą firmę. Można na nich polegać, nawet odnośnie serwisu jak coś będzie nie tak. Poza tym zaoszczędziliśmy na zamówieniu u nich, gdzie indziej wyszło by sporo drożej.

duduś34

Posty: 13

 
Mnie udało się znaleźć bardzo dobry sklep, który oferuje masę kominków grzewczych przeróżnych producentów, dobra jakość. Firma jest z krakowa, to adres ich strony internetowej http://www.kominki-krakow-kratki.pl.

Azazel412

Posty: 24

 
Niezwykle dobre i tanie kominki kraków, sam tam kupowałem. Niezwykle duży wybór i szybka realizacja zamówienia i instalacji. Ja jestem niezwykle usatysfakcjonowany nimi, zatem gorąco polecam. Firma od lat, także znają się na rzeczy.

edyta123

Posty: 10