Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie kupić dobre kotły c.o. z podajnikiem ?

Gdzie kupić dobre kotły c.o. z podajnikiem ?

Mnóstwo pozytywnych opinii słyszałem na temat systemu pex odnośnie instalacji grzewczych. Poszukuję sklepów z ofertą rur, podobno Tece jest całkiem ok. Macie jakąś orientację w temacie?

Złoty

Posty: 5

 
No to na takie urządzenie jeszcze mi troszkę brakuje :) Wiem, iż kotły gazowe De Dietrich są jednymi z lepszych i ludzie je polecają. Wobec tego wolę już wydać więcej i mieć pewność, iż będzie to wydatek natomiast na lata.

DiD3K

Posty: 13

 
Znaczny wybór w porządnej cenie jeśli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik niesłychanie dobry producent.

tasdefleja

Posty: 23

 
A ja znowu cieszę się z niezawodności innego producenta. W sklepie też widziałem kotły gazowe De Dietrich w całkiem przystępnej cenie. Każdemu polecam tę markę.

KRK-Gosiaa

Posty: 20

 
No to na takie urządzenie jeszcze mi trochę brakuje :) Wiem, że kotły gazowe De Dietrich są jednymi z lepszych i ludzie je polecają. Dlatego wolę już wydać więcej i mieć pewność, że będzie to wydatek ale na lata.

Lupusx

Posty: 9

 
Widać różnicę, jeśli chodzi o koszta eksploatacji już w pierwszym sezonie. My znowu wybraliśmy piec na pellet biomasę, ale też Heiztechnik. Niezwykle idealne produkują urządzenia. Polecam.

Kitas

Posty: 16