Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Viessmann serwis, poszukuję !

Viessmann serwis, poszukuję !

Lepsze będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednak kogoś innego?

kadajo

Posty: 2

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, ale na brak pieniędzy też nie narzekają.

Yuri20

Posty: 6

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, natomiast to nie jest proste. To urządzenie jest niezmiernie skomplikowane, wobec tego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Bez wątpienia musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla fachowców zostawmy właśnie fachowcom.

amrmas22

Posty: 7

 
Dla tych, którzy chcą sprawdzić wszystko o montażu pieców vaillant w Warszawie strona https://grzeko.pl będzie najbardziej odpowiednia. Zajrzyjcie tam, a się przekonacie.

Sarev22

Posty: 13

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i kłopot rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, niemniej jednak jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, natomiast w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to na nieszczęście wygląda i nic tego nie zmieni.

edek

Posty: 11

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, ale to nie jest proste. To urządzenie jest bardzo skomplikowane, dlatego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Oczywiście musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie specjalistom.

Grażyna12

Posty: 6

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie wielkie. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje sporo miejsca.

Klarka34

Posty: 18

 
Mnie się piec podoba, albowiem zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć specjalnie kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, wobec tego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj istotnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

Intro_69

Posty: 3

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeśli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wtedy daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym przypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

SkinNer7

Posty: 18