Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

klimatyzatory Wrocław

klimatyzatory Wrocław

Co powiecie na temat klimatyzacji w mieszkaniu? Nie choruje się później od takiego chłodnego powietrza? Mi w samochodzie często niedobrze jak jest klima włączona. Ale chyba mieszkaniu sobie coś takiego zamontujemy, bo w upały nie idzie wytrzymać. Jaką firmę byście polecili od klimy?

Zgrzytus

Posty: 14

 
Ciekaw jest ile może kosztować taka instalacja do mieszkania. Mamy 3 pokoje, ponad 50 metrów. Jakby zsumować koszty montażu, samych urządzeń, ktoś wie ile by to tak pi razy drzwi wyszło?

WTFurdoin

Posty: 17

 
Szukam teraz jakiegoś dostawcy w sumie, także temat mi bliski. Parę ofert już przejrzałem i szczególnie dobre wrażenie robią urządzenia od LG, ale one znowu trochę kosztują.

Klarkaa45

Posty: 19

 
Do biura wybraliśmy urządzenie kanałowe inverter marki Electra i sprawdza się rewelacyjnie. Cichy, ekologiczny, estetyczny system. Co do sklepu to udało się dość tanio dostać taki klimatyzator od firmy z Wrocławia – link do ich strony: www.chlodniej.com.pl. Kompetentni sprzedawcy, monterzy i serwisanci. Jak najbardziej mogę polecić.

vocalset

Posty: 25

 
Mój szwagier sobie sprawił klimatyzację do domu, to rzeczywiście komfort jest. Szczególnie, że u nas na Dolnym Śląsku to raczej upalnych dni latem nie brakuje;P Więc jest się przed czym chronić...A ja swoją drogą to do szczególnie ciepłolubnych nie należę.

Rambdalll

Posty: 21

 
Nom, we Wrocławiu to aż się roi od firm zakładających klimatyzację. Jakaś moda na takie systemy zapanowała. Już nie tylko w sklepach i biurach, ale w coraz większej ilości mieszkań mają takie chłodzenie. Spoko, społeczeństwo się bogaci :P

Hardkorowy Koksu

Posty: 17

 
Cześć. Nie orientuję się raczej w temacie klimatyzacji. Już prędzej w systemach grzewczych bo ostatnio kupowałem solary na dach, tutaj mógłbym więcej poopowiadać na temat firm, kosztów itd.

NiKRK45

Posty: 19

 
Witam;> Mnie się wydaje, że teraz to te ceny za klimatyzatory poszły nieźle w dół. Mam porównanie bo sam kupowałem urządzenia jakieś 5 lat temu, to było jednak drożej.

Miśka

Posty: 30

 
Mam akurat klimatyzację w mieszkaniu i powiem szczerze, że komfort jest nieporównywalnie wyższe niż przedtem jak klimatyzacji nie było. Już nie tylko chodzi o samą temperaturę powietrza, ale inna zaleta to wyższa wilgotność. Polecam wszystkim;)

Różyczka

Posty: 21

 
W biurze nam montowali klimatyzację kilka lat temu, ale nie wiem skąd szefostwo to zamawiało. Mogę ewentualnie zagadać z dyrektorką, może coś powie, jeśli to nie jakaś tajemnica.

NowePRO

Posty: 15