Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Termostaty łódź

Termostaty łódź

Dzień dobry. Pracuję w małej firmie budowlanej pod Krakowem. Klient zamówił u mnie dom ogrzewany na folię na podczerwień. Znacie dystrybutora na Polskę tego rozwiązania?

dudi

Posty: 16

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

martins6

Posty: 18

 
Folię Celeo dystrybuuje łódzka firma GNG (ich strona gng.caleo.pl). To jest solidna firma, która pomimo krótkiego stażu na rynku zna się bardzo dobrze na technologii i umie doradzić klientowi. Wiem, że są jeszcze jakieś inne firmy na rynku, ale z ich usług nie korzystałem.

Fanatyk

Posty: 28

 
Cześć! Moja znajoma z Niemiec z mężem jak stawiali dom rok temu to właśnie za pomocą takiej folii na podczerwień. Ja osobiście nie wypytywałam jak to działa, ale wiem tyle, że to wcale nie jest taka droga opcja.

Polaczek90

Posty: 19

 
Niestety nie jestem Tobie w stanie doradzić. Wiem tylko tyle, że u nas w Polsce ta technologia jeszcze raczkuje, podczas gdy w Niemczech już jest na porządku dziennym. Jednakże co się dziwić, zawsze byliśmy daleko za Niemcami.

staffer

Posty: 17

 
Na ulicy Starorudzkiej w Łodzi masz firmę, która się zajmuje foliami Celeo do ogrzewania na podczerwień. www.gng.caleo.pl na stronie masz pełny adres. Podobno mają najlepszych fachowców w tym temacie.

Zbychoo54

Posty: 23

 
Witam. Czytałem już o matach grzewczych i foliach caleo, jednakże nie na tyle, aby móc Tobie doradzić, także czekaj na informację.

Mechanik

Posty: 31

 
Witaj, myślałem o tej technice, ale póki co w Polsce jest ona w powijakach niestety. Najlepiej poczytaj prasę zagraniczną. O ile rozumiesz j. niemiecki to tam dużo znajdziesz, ale w j. angielskim też z pewnością coś się znajdzie.

Bwoy-Yo

Posty: 16

 
Proponuję się skontaktować z firmą GNG z Łodzi. Ich adres www gng.caleo.pl. GNG to autoryzowany dystrybutor w woj. łódzkim. Mają wielką wiedzę oraz bardzo przyjaznych i fachowych specjalistów.

jajosz12

Posty: 18

 
Witaj! Do tej pory nie wiedziałam, że istnieje możliwość ogrzewania domu jakąś folią. Cóż człowiek uczy się przez całe życie, zatem ja zasiadam do wiedzy a Tobie życzę powodzenia w szukaniu.

Gumis

Posty: 19