Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy jest jakaś firma od serwisu klimatyzacji na Śląsku ?

Czy jest jakaś firma od serwisu klimatyzacji na Śląsku ?

Chcę założyć instalację klimatyzacyjną do biura. Zależy mi na firmie, u jakiej będę mógł kupić urządzenie, lecz również zamówić montaż klimatyzacji. Najlepiej kogoś ze sląska. Może polecacie kogoś?

jpyzio

Posty: 6

 
Niespodzianki też miałem z pewnym serwisem klimatyzacji ze śląska. Przyszedł gość nic praktycznie nie ruszył, a kasę wziął i to nie małą, dlatego też jestem na etapie poszukiwań fachowca z prawdziwego zdarzenia.

alibabuś45

Posty: 17

 
Ciekawe jaki jest całkowity koszt takiej instalacji z montażem klimatyzacji wiem że zależne jest wszystko od projektu, ale może ktoś z góry wie, że jakaś firma ze śląska nie jest droga ?

Kasienka

Posty: 13

 
Też szukałem jakiejś oferty klimatyzacji na śląsku. W sumie to ciągle się waham, albowiem mam dzieci i nie wiem jak taka instalacja wpłynie na ich zdrowie. Jedni polecają, inni odradzają. Sam już nie wiem, żona niezwykle chce, albowiem nie znosi upałów. Może tylko w jednym pomieszczeniu zamontować ?

misuuuop

Posty: 8

 
Miałem okazję na swojej skórze przekonać się, czym jest oszczędzanie :) Nie zamówiłem żadnego serwisu klimatyzacji ze śląska, bo uważałem, iż sam sobie poradzę. Tak poczyściłem, iż konkretnie namieszałem :) Później i tak musiałem zamawiać fachowców do domu. Od razu pożądane byłoby zlecić sprawę specjalistom.

Lupusx

Posty: 12

 
Zamówiliśmy z mężem montaż klimatyzacji do biura, firma była ze śląska. Bardzo dobrze wszystko nam zainstalowano. I w sumie dowiedzieliśmy się, że bardzo dużo zależy od prawidłowej instalacji. Bardzo cieszę się, że nie natknęliśmy się na jakiegoś pseudofachowca, o których tu mowa

Kruk

Posty: 16

 
Niczego sobie propozycja klimatyzacji na śląsku https://ronter.pl. Nie powiem bo jest niezmiernie duża liczba takich usługodawców, ale oni działają na rynku od dłuższego już czasu. Też będę musiał wybrać usługodawcę i wybiorę tego, bo jest do świadczony. Znajomi korzystali i są niezmiernie zadowoleni :)

vocalset

Posty: 25

 
Też szukałem jakiejś oferty klimatyzacji na śląsku. W sumie to ciągle się waham, bo mam dzieci i nie wiem jak taka instalacja wpłynie na ich zdrowie. Jedni polecają, inni odradzają. Sam już nie wiem, żona bardzo chce, bo nie znosi upałów. Może tylko w jednym pomieszczeniu zamontować ?

Bwoy-Yo

Posty: 16