Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

noclegi świnoujście, gdzie warto ?

noclegi świnoujście, gdzie warto ?

Zastanawiam się czy w Świnoujściu maja plaże, które spełnią wymagania takich osób jak ja? Lubię dużo piasku i szerokie plaże. Nie wiem nic o tym miejscu, dlatego dajcie mi znać jak to naprawdę wygląda, a nie na zdjęciach.

Odi

Posty: 1

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było dużo, ale jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, dlatego polecam to miejsce.

Sklepik

Posty: 9

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

nero45

Posty: 8

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy naprawdę zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Gumer45

Posty: 2

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Jasio234

Posty: 9

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich sporo. Na pewno blisko promenady jest super, natomiast tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych mnóstwo.

Dragon

Posty: 16