Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wycena odzyskiwania danych za darmo, jaka firma ?

wycena odzyskiwania danych za darmo, jaka firma ?

Cześć. Czy odzyskiwanie danych z kart pamięci jest w ogóle możliwe? Znacie specjalistów, którzy będą w stanie mi pomóc w tym zakresie w krótkim terminie?

wieszdo87

Posty: 6

 
W mojej firmie kilkukrotnie zdarzała się sytuacja, gdy było potrzebne odzyskiwanie danych z dysku po upadku. Całe szczęście, że posiadam namiary na sprawdzone przedsiębiorstwo, które jest w stanie uporać się ze zdecydowaną większością tego rodzaju problemów. Mogę Wam je polecić na priv. Pozdrawiam.

Adam 105

Posty: 17

 
Ogólnie odzyskiwanie danych to branża, która cały czas się rozwija, ponieważ przedsiębiorstwa, które konkurują ze sobą w tej dziedzinie posiadają coraz większe doświadczenie oraz umiejętności. Widzę, że ceny są również dosyć atrakcyjne.

Laleczka

Posty: 4

 
Uważam, że odzyskiwanie danych to branża, w której panuje duża konkurencja. Wiadomo, że klienci chcieliby płacić zdecydowanie najniższe ceny za usługi, ale to niekoniecznie dobra droga.

Prometeusz172

Posty: 6

 
Specjaliści, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych pracują w tej firmie: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Przekonałem się o tym całkiem niedawno, gdy wydawałoby się, że dane z mojego laptopa straciłem na zawsze. Poradzili sobie z dyskiem :)

mniszek67

Posty: 8

 
Wbrew pozorom odzyskiwanie danych Warszawa Ochota nie musi wiązać się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. Całkiem niedawno miałem okazję się o tym przekonać.

czubek67

Posty: 6

 
Częstokroć realizowałem odzyskiwanie fotografii z uszkodzonej karty, więc uważam, że posiadam niesłychanie bogate doświadczenie w tym zakresie. Mogę Wam pomóc - dajcie znać na priv.

grzes3345

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że wycena odzyskiwania danych za darmo powinna być standardem, gdy klient przyjdzie do serwisu ze swoim urządzeniem, więc jego pracownik nie musi tracić czasu na dojazd. W innych sytuacjach - opłaty pozostają nieuniknione :)

Lechu_351

Posty: 6

 
Generalnie odzyskiwanie danych to branża, która cały czas się rozwija, gdyż przedsiębiorstwa, jakie konkurują ze sobą w tej dziedzinie posiadają coraz większe doświadczenie oraz umiejętności. Widzę, iż ceny są również dosyć atrakcyjne.

GGregbard

Posty: 14

 
Miałem kłopot, gdy poszukiwałem firmy, jaka byłaby w stanie wykonać odzyskiwanie fotografii z uszkodzonej karty. Całe szczęście, iż trafiłem na profesjonalistów, którzy mogli pochwalić się satysfakcjonująco bogatym doświadczeniem w tym zakresie. Wszystko się udało w 100%!

piet

Posty: 21