Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dekarz Poznań, gdzie warto ?

dekarz Poznań, gdzie warto ?

Szukam dekarza z Poznania, który doradzi mi, jakie pokrycie dachowe wybrać. To ma być ktoś z doświadczeniem.

Tajmniczy45

Posty: 2

 
W żaden sposób nie opłaca się tego robić samemu. Znajomy zakładał dach to krzywo zrobił więźbę. Później już było tylko gorzej. Dekarze nie byli zadowoleni jak musieli to wszystko prostować. Lepiej nie ryzykować.

ilor45

Posty: 10

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, iż się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest bardzo dobrze, zatem jestem bardzo usatysfakcjonowany.

Modniś

Posty: 2

 
Korzystałem z tego dekarza z Poznania http://www.dachy-siepa.pl i jestem bardzo zaspokojony. Naprawili mi więźbę dachową, zrobili pokrycie z papy, a nawet zamontowali mi okna. Zdali egzamin na szóstkę.

Pszemeg

Posty: 19

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, które pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, lecz w wyższej cenie. Jestem zadowolony, albowiem nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to na nieszczęście, lecz jak się trafi tak się ma.

czesterr

Posty: 10

 
Prosty dach zawsze można robić samemu. Tym bardziej, jeśli budynek nie jest wysoki. Jeśli jednakże taki dach ma dużo spadków przeróżnych zagięć to na nieszczęście, niemniej jednak nie jest to proste. Położyć pokrycie można, niemniej jednak gorzej jest z zachowaniem szczelności. Tym zajmują się fachowcy.

alidomus

Posty: 8

 
Trzeba uważać, kogo się wynajmuje do pracy. Dekarz dekarzowi nie jest równy. Jeśli już się na kogoś decydujecie to najlepiej na specjalistę. Trzeba poczekać? Trudno. Trzeba zapłacić? Też trudno po prostu dach to inwestycja na długie lata. Jakiekolwiek oszczędności niestety, ale później okazują się wielkimi stratami.

pawel253

Posty: 3