Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kalkulator promili alkoholu, gdzie znajdę?

kalkulator promili alkoholu, gdzie znajdę?

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się często przydał.

Fiflek

Posty: 1

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem usatysfakcjonowany. Według mnie pokazuje naprawdę niesłychanie dokładnie.

beata77

Posty: 10

 
Nie pije i nie mam problemów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, bo nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wtedy powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

ivonzjeee

Posty: 10

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, ale roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

@_yyy111

Posty: 4

 
Często korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bo wtedy też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, ale mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, dlatego polecam takie rozwiązanie dla Was.

numiś45

Posty: 3

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Ważne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

Gosienka54

Posty: 10