Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

strony internetowe Zgierz, oferta

strony internetowe Zgierz, oferta

Nie wiem czy budować samemu stronę internatową czy dać to firmie? Koszty są duże czy nie? Nigdy tego nie robiłem.

Facio

Posty: 3

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

Marti

Posty: 5

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo dużo. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na wyższe koszty jej wykonania.

Tallulah32

Posty: 18

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

maartunia

Posty: 3

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bowiem nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, niemniej jednak jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

Sylfa

Posty: 11

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Dzisiaj trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz bardziej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

Kitas

Posty: 6

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

Babeczka

Posty: 10

 
Mam swoją stronę internetową od sporo lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, natomiast próbować pożądane byłoby.

Klarcia34

Posty: 2

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Laleczka

Posty: 4

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

JasioJasio

Posty: 3