Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

producent roślin, który ?

producent roślin, który ?

Szukam dużych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, ale i najlepszej klasy.

deberty56

Posty: 1

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

DaNceR

Posty: 6

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

koko

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

serum45

Posty: 9

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Dzidzia

Posty: 5

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niesłychanie przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

pawel253 

Posty: 6

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to olbrzymie ogrody, natomiast spędzają tam niezwykle dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Kitas

Posty: 9

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, natomiast ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Jasieczek23

Posty: 4

 
U mnie producent roślin zaoferował niezwykle niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Właściwie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

merlo45

Posty: 3

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

enriquess

Posty: 20