Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

paznokciew Krakowie Centrum, znana firma ?

paznokciew Krakowie Centrum, znana firma ?

Po raz któryś już robię paznokcie hybrydowe i nie jestem zadowolona, zwłaszcza z trwałości. Możecie poradzić coś, albo najlepiej dobry salon w Krakowie, do którego chodzicie?

Gargamel5

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, ale jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeśli ktoś mnie tutaj namówi, bo efekt jest rzeczywiście wow :D

Justynka45

Posty: 3

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega profesjonalny manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

EeZnak

Posty: 11

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, gdyż raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, iż zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bowiem miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

czubek67

Posty: 7

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

qwed

Posty: 17

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie rzeczywiście fachowo i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Warren1987

Posty: 7

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

martins6

Posty: 18

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Damiano

Posty: 6