Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ubezpieczenie zdrowotne za granicą, gdzie warto ?

ubezpieczenie zdrowotne za granicą, gdzie warto ?

Brać ubezpieczenie turystyczne online? Czy to może strata kasy? Żona mnie namawia, ale według mnie szkoda pieniędzy.

Fajaaa

Posty: 1

 
Wybór ubezpieczeń jest bardzo duży. Im droższe tym więcej oferuje, dlatego trzeba to dokładnie sprawdzać. Wtedy na spokojnie dopasujemy warunki umowy do własnych wymagań. Im dają nam więcej pieniędzy na leczenie tym bardziej jesteśmy pewni, że można jechać zagranicę.

labuh

Posty: 2

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziemy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenia-turystyczne/. Mamy tutaj firmę, która zadba o to abyśmy dostali najlepsze oferty.

serum45

Posty: 9

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Robuś

Posty: 4

 
O osobach, jakie nie mają ubezpieczenia na wyjazd później się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy zł na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

syrena88

Posty: 6

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bowiem to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo wielkie. Nie pożądane byłoby zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to na nieszczęście koszty są o wiele lepsze.

Anno Domini

Posty: 9

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy proponują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wówczas wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest niesłychanie znaczące.

matek562

Posty: 13

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, ale jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

Wariat

Posty: 3