Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Medycyna estetyczna- jesteście za czy przeciw? Co Waszym zdaniem przemawia za ewentualnym korzystaniem z takich zabiegów? Czekam na szczere odpowiedzi.

Basia98

Posty: 1

 
Marzy mi się taki zabieg na okolice bruzd w obrębie nosa i warg. Nie znoszę dosłownie tych swoich „ozdobników”, ale z kuracją będę musiała poczekać do przyszłego roku :).

seruser

Posty: 3

 
Jakiś czas temu postanowiłam, że nie dam się upływowi czasu i umówiłam się na konsultację do dr Lenartowicz. Bardzo dokładnie wyjaśniła mi, jakie zabiegi w moim przypadku sprawdzą się najlepiej i podpowiedziała odpowiednią terapię. Efekt jest taki, że nie tylko pozbyłam się kurzych łapek, ale też w końcu nie muszę obawiać się niekształtny nos. Jestem totalnie zadowolona z efektu:).

BBGGRR2

Posty: 22

 
Jeżeli chodzi o wybór dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zapytać na dedykowanych grupach na fb. Na pewno uzyskasz tam rzetelne informacje.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeżeli szukasz dobrego sposobu na pozbycie się zmarszczek, medycyna estetyczna będzie najlepszą opcją. No nie czarujmy, nawet pijąc i 3 litry wody dziennie, a do tego stosując najdroższe kremy, nie uzyskamy takich efektów jak przy chociażby botoxie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Sama walczyłam ze zmarszczkami nieskutecznie przez bardzo długi czas. Nie zliczę nawet, jak duże sumy wydałam na magiczne kosmetyki. Pomógł dopiero botox. Niepotrzebnie obawiałam się zabiegu.

Sagerrak

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

Becik45

Posty: 10

 
Na zmarszczki mogą jakoś tam działać domowe kuracje, typu oczyszczanie twarzy, regularne używanie kosmetyków ujędrniających o dobrym składzie, ale czasem to niestety za mało:(

Dziadek

Posty: 10