Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

janusz memy, polecicie ?

janusz memy, polecicie ?

Czemu te wszystkie memy są takie popularne? Mnie jakoś nie bawią te zdjęcia z mało zabawnymi podpisami.

Mr Frog

Posty: 2

 
Dla mnie duży wybór weekendowych memów to podstawa. Wiem, że mam wolne, wiem, że memy będą głównie o imprezowaniu. Gorzej z poniedziałkiem, ale na szczęście czas szybko leci. Znowu będzie można odpoczywać i bardzo dobrze się bawić.

Lupusx

Posty: 4

 
U mnie janusz w memach to król. Sam tworze takie memy, jeśli przyjdzie mi coś do głowy. Polecam, bo naprawdę można się uśmiać do łez. Jeśli pojawia się jakieś wydarzenie to zaraz można mema do tego dorobić. Żyje się raz, dlatego trzeba wykorzystać okazję do zabawy.

alus

Posty: 4

 
Najbardziej lubię przeglądanie poniedziałkowych memów. Można się pośmiać i odstresować. Do pracy chodzić się nie chce, dlatego dobra zabawa jest wskazana. Polecam innym. Wyluzujcie się i nie traktujcie wszystkiego na poważnie.

y-grek56

Posty: 2

 
Mnie jedne memy bawią, a inne nie. Wszystko zależne od tematyki. Ostatnio czytam te związane z koronawirusem memy, bo to temat na okresie. Każdy może wybrać sobie dowolną kategorię z memami, dlatego bez względu na to, co nas bawi to się to na pewno w Internecie odnajduje. Trzeba szukać dokładnie.

Gucio

Posty: 5

 
Memy to dobry sposób na odstresowanie się. Wybierając kategorie, która nas interesuje można się niesłychanie dobrze bawić. Nie wszystko śmieszy, bowiem nie każdy wie jak memy tworzyć. Wielokrotnie są robione na siłę byle mieć polubienia. Wówczas mało z tego śmiechu, ale przecież to my decydujemy, co oglądamy i co nam się podoba.

Marti

Posty: 14

 
Znacie jakieś śmieszne obrazki? Uwielbiam je. Sami sprawdźcie je na https://lalameme.pl/szukaj/0/0/0/%C5%9Bmieszne%20obrazki/. Jeśli chce poprawić sobie humor to właśnie te memy przeglądam i mi pomaga.

marionnn

Posty: 5

 
Na weekend memów jest niesłychanie wiele . Moja dziewczyna spędza na ich przeglądaniu dużo czasu. Sam też zerkam. Mnie interesuje trochę inna tematyka, ale jakoś razem dajemy sobie radę.

Oleczek34

Posty: 15

 
Dla mnie duży wybór weekendowych memów to podstawa. Wiem, iż mam wolne, wiem, iż memy będą przede wszystkim o imprezowaniu. Gorzej z poniedziałkiem, lecz na szczęście czas prędko leci. Znowu będzie można odpoczywać i niezwykle dobrze się bawić.

Mariusz

Posty: 11

 
Memy to dobry sposób na odstresowanie się. Wybierając kategorie, która nas interesuje można się bardzo dobrze bawić. Nie wszystko śmieszy, bo nie każdy wie jak memy tworzyć. Często są robione na siłę byle mieć polubienia. Wtedy mało z tego śmiechu, ale przecież to my decydujemy, co oglądamy i co nam się podoba.

Robuś

Posty: 8